Листи до редакції

Лікар-педіатр у Львові перетягнув “швидку”, у якій перебувало понад 10 дітей

Так він хотів привернути увагу громадськості до важливості вакцинації від поліомієліту. І наголосити, що про здоров'я потрібно дбати змалечк

Лікар-педіатр Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр Олег Скавиш (Олег Тягнизуб) перетягнув “швидку”, у якій перебувало понад 10 дітей

У такий незвичний спосіб «лікар Тягнизуб», як із захопленням називають його маленькі пацієнти #особливадитячалікарня, хотів привернути увагу громадськості до важливості вакцинації від поліомієліту. І наголосити, що про здоров’я потрібно дбати змалечку!

Про це повідомили у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі

Цю активність Олега Тягнизуба підтримали представники медичної спільноти Львова та Львівської області: керівниця Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України Nataliya Ivanchenko Timko, керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько, регіональна координаторка вакцинації від поліо на Львівщині Олена Левицька, керівниця Західної філії НСЗУ Мар’яна Возниця.

Під час промоакції наш лікар-силач та інші медики закликали батьків вакцинувати дітей від страшної недуги. Адже поліомієліт — вірус, який вражає центральну нервову систему і може призвести до паралічу м’язів. Попередити хворобу може лише вчасна вакцинація.

598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.