Листи до редакції

ЛОДА: На Львівщині немає черг на ПЛР-тестування

Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в області йшлося сьогодні, 13 жовтня, під час брифінгу у Львівській ОДА

Як зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис сьогодні ситуація є контрольованою, проте негативні тенденції щодо нових захворілих та тих, які потребують медичної допомоги у стаціонарах, вимагає дотримання мешканцями області карантину.

«На жаль, упродовж останніх днів, ми відзначаємо негативні тенденції за кількістю первинних захворювань та пацієнтів, які потребують стаціонарної допомоги. Так за попередню добу в нас підтверджено 341 випадок захворювання на коронавірусну хворобу, проведено одну тисячу ПЛР-досліджень. Черг на ПЛР-тестування немає. Ми вчасно обробляємо всі проби, які поступають до нас і необхідні для проведення дослідження», – зазначив керівник департаменту.

Окрім цього, проведено понад 1600 досліджень методом ІФА.

Загалом станом на ранок в стаціонарах знаходиться 1370 пацієнтів, це 53 % заповненості ліжкової мережі. У реанімаційному відділенні знаходиться 180 пацієнтів, з них 38 на апаратах ШВЛ.

«Хочу наголосити вкотре, що тенденції є негативними й тривожними. В нас щоденно понад 130 людей госпіталізовують в стаціонари. Пацієнти, які поступають – це пацієнти з пневмоніями середньої тяжкості і тяжкі пневмонії. Тому вкотре звертаюсь до всіх, бути свідомими, дотримуватись карантину. Наразі ситуація контрольована, але в будь-який момент вона може різко погіршитись і ми маємо бути готові до такого розвитку», – наголосив

Прес-служба ЛОДА@

Голос Сокальщини на GoogleNews