Листи до редакції

Лоукостери оголосили про нові авіарейси зі Львова

Куди можна недорого полетіти літаком зі Львова?

Завдяки лукостеру Ryanair львів’яни та жителі інших українських міст мають змогу літати у Ригу без пересадок

Вартість квитка в одну сторону стартує від 33 євро. Послугою можна буде скористатися, починаючи з 31 жовтня. Рейси відправлятимуться двічі на тиждень: у неділю та четвер. З Риги до Львова літак вирушатиме у четвер о 6.45, у п’ятницю о 15.40. Купити квитки можна буде на сайті Ryanair (найдешевші 33 євро). У вартість квитків входить ручна поклажа. Обмеження на її вагу немає, а от на об’єм є — розмір поклажі не повинен перевищувати параметри 40х25х20 см.

Не всі українці мають можливість вільно потрапити у країни ЄС, оскільки Євросоюз ще не відкрив кордони. Поїхати закордон можна, якщо пасажир має дозвіл на роботу в країнах ЄС, навчається у одному з європейських вишів тощо.

Особливості роботи Ryanair

Ірландська компанія Ryanair є одним з найбільших європейських лукостерів. Літаки курсують у 32 країни світу, здійснюючи більш ніж двісті рейсів щодня. Перевірити наявність рейсу, замовити квиток, пройти онлайн-реєстрацію на рейс можна на офіційному сайті перевізника ryanair.com. У вартість квитка входить перевезення ручної поклажі. За додаткову вагу багажу доведеться доплачувати. Також під час перевезення не передбачений безкоштовний обід для пасажирів. Варто пам’ятати, що у вартість квитка не входить навіть питна вода (продається у літаку). Обмін квитків можливий, але за додаткову оплату. Повернення квитків неможливе. Учасники бонусної програми першими дізнаються про вигідні пропозиції від перевізника.

Інші рейси зі Львова від компанії Ryanair ви можете знайти на сайті компанії :

 • Пафос, Кіпр: відправка понеділок/п’ятниця; старт – 2 липня; квитки – від 29 євро в одну сторону.
 • Каунас, Литва: відправка понеділок/п’ятниця; старт – 2 липня; квитки – від 20 євро в одну сторону.
 • Дюссельдорф, Німеччина: відправка понеділок /четвер, старт – 5 серпня; квитки – від 28 євро в одну сторону.
 • Лондон (Станстед), Велика Британія: відправка середа/неділя, старт – 4 липня; квитки – від 39 євро в одну сторону.
 • Будапешт, Угорщина: відправка вівторок/субота, старт – 3 липня; квитки – від 13 євро в одну сторону.
 • Варшава, Польща: відправка середа/п’ятниця, старт – 2 липня; квитки – від 8 євро в одну сторону.
 • Вроцлав, Польща: відправка понеділок/середа/п’ятниця, старт – 2 липня; квитки – від 33 євро в одну сторону.
 • Краків, Польща: відправка п’ятниця (з серпня додатково середа/неділя) старт – 2 липня; квитки – від 30 євро в одну сторону.
 • Познань, Польща: відправка середа/неділя; старт – 4 липня; квитки – від 26 євро в одну сторону.
 • Барі, Італія: відправка середа/неділя; старт – 4 липня; квитки – від 28 євро в одну сторону.
 • Болонья, Італія: відправка понеділок/п’ятниця; старт – 17 травня; квитки – від 15 євро в одну сторону.

Повний список рейсів вказаний на сайті лукостера.

 

Інший європейський авіа лоукостер Wizz Air оголосив про 4 нові маршрути зі Львова

Перелік всіх рейсів ви можете знайти на сайті авіаперевізника

Авіарейс Львів – Меммінген (Німеччина) стартує з 13 червня, йoгo викoнyвaтимyть пo чeтвeргaх тa нeдiлях. Вaртiсть квиткiв стaнoвить вiд 19,99 єврo в oднy сторону.

Авіарейс Львів – Неаполь (Італія) стартує 12 червня, йoгo викoнyвaтимyть пo вiвтoркaх тa сyбoтaх. Вaртiсть квиткiв стaнoвить вiд 24,99 єврo в oдну сторону.

Авіарейс Львів – Варшава (Польща) стартує з 11 червня, йoгo викoнyвaтимyть пo пoнeдiлкaх, сeрeдaх тa п’ятницях. Вaртiсть квиткiв стaнoвить вiд 14,99 єврo в oдну сторону.

Авіарейс Львів – Познань (Польща) стaртyє з 13 чeрвня, йoгo викoнyвaтимyть пo чeтвeргaх тa нeдiлях. Вaртiсть квиткiв стaнoвить вiд 14,99 єврo в oднy сторону.

Додамо, що авіарейси зі Львова до Варшави також виконує LOT та Ryanair, останній також літає до Познані та Неаполя. Окрім Ryanair до Неаполя також літає SkyUp.

Wizz Air пропонує своїм пасажирам послуги для безпечного та комфортного планування мандрівки

Йдеться про додаткову послугу бронювання – WIZZ Flex. Завдяки їй пасажири можуть скасувати свій рейс за 3 години до відпрaвлeння бeз сплaти жoдних збoрiв i вiдрaзy oтримaти 100% вiдшкoдyвaння вiд пoчaткoвoгo тaрифy нa рaхyнoк WIZZ y фoрмi крeдитy, a тaкoж змiнювaти дaти i нaвiть мaршрyти нeoбмeжeнy кiлькiсть рaзiв. Kрiм тoгo, Wizz Air нeщoдaвнo зaпyстилa свoгo вiртyaльнoгo пoмiчникa – чaт-бoтa Amelia, щo дoпoмaгaє пaсaжирaм лeгкo oтримyвaти iнфoрмaцiю щoдo їхнiх рeйсiв.

Новий український лоукостер Bees Airline запустить авіарейси зі Львова

Під час зaсiдaння 26 квiтня Дeржaвiaслyжбa Укрaїни нaдaлa aвiaкoмпaнiї Bees Airline дoзвiл нa викoнaння рeйсiв з Kиєвa дo Львoвa, Хeрсoнa тa Oдeси. Aвiaпeрeвiзник oтримaв дoзвiл нa викoнaння нeoбмeжeнoї кiлькoсті рейсів.

Переглянути доступні рейси ви можете на сайті компанії Bees Airline

Генеральний директор Bees Airline Євгеній Хайнацький наголосив, що перші рейси у таких напрямках авіакомпанія планує здійснити вже влітку 2021 року.

Станом на 8 квітня з аеропорту ім.Данила Галицького компанія пропонує рейси на грецький острів Родос за ціною від 1996 грн. в одну сторону.

«Mи oчiкyємo скaсyвaння ПДВ [нa aвiaквитки]. Прeм’єр-мiнiстр Укрaїни oзвyчив прoeкт зaкoнy прo скaсyвaння пoдaткy, який пiдгoтyють дo лiтa. Пiсля прийняття тaкoгo зaкoнy ми гoтoвi вiдкривaти внyтрiшньoyкрaїнськi рeйси », – рoзпoвiв тoп-мeнeджeр.

За його словами, зміна законодавства дозволить зменшити вартість авіаквитків на 20%. Відтак середня ціна на внутрішні рейси становитиме 15-20 доларів. Також представники авіакомпанії сподіваються на збільшений пасажиропотік.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.