Головна / Листи до редакції / Променева терапія в онкології Ізраїлі

Променева терапія в онкології Ізраїлі

За статистикою, в останнє десятиліття спостерігається чітка тенденція зниження показників смертності від онкологічних захворювань в Ізраїлі. За останні роки повна ремісія була отримана більш ніж в 90 % випадків ракових захворювань різних органів і систем. На сьогоднішній день Ізраїль має один з найвищих показників по виживаності серед пацієнтів з онкозахворюваннями. Завдяки тому, що онкологія в Ізраїлі знаходиться на рівні найвищих міжнародних стандартів, повне лікування від онкозахворювань стало реальним.

До стандартних методів лікування онкології в Ізраїлі ставляться оперативне втручання, лікування хімічними препаратами та променева терапія (радіотерапія). За кілька останніх років всі ці традиційні методи лікування зазнали чимало змін і стали більш ефективними.

Чи не найбільш дієвим методом боротьби з новоутвореннями є зараз променева терапія. Вона застосовується тоді, коли неможливо усунути злоякісну пухлину хірургічним методом, або як додаткова методика для спрощення операції або запобігання рецидивів.

Дія променевої терапії грунтується на тому, що іонізуюче випромінювання особливим чином впливає на ракові клітини, після чого вони піддаються мутації і гинуть. Здорові клітини в основному стійкі до опромінення. У клініках Ізраїлю використовується новітнє обладнання, що дозволяє дуже точно розраховувати оптимальну дозу опромінення і ставити йому максимально точний напрям і розподіл. Тобто опромінення вдається направити конкретно на новоутворення, а на здорові тканини і клітини воно потраплятиме мінімально.

Проте не можна сказати, що іонізуюче випромінювання абсолютно безпечно навіть при такому високому рівні розвитку онкології, як в Ізраїлі. Через це променева терапія проводиться у вигляді курсів, які складаються з декількох сеансів. Пацієнт попередньо проходить відповідні рентгенологічні та томографічні обстеження, що дозволяють виявити точне розташування злоякісної пухлини. Грунтуючись на отриманих результатах, медики розробляють індивідуальну схему лікування хворого. Радіотерапія може бути контактною, дистанційної, а також внутрішньопорожнинний.

Не можна не сказати, що лікарі Ізраїлю намагаються мінімалізувати побічні ефекти від променевої терапії. Це вдається завдяки сучасному обладнанню та новітнім методикам опромінення, а також спеціальним зміцнюючим медикаментів, які сприяють швидкому відновленню сил організму.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!