Листи до редакції

Кращі речі для декору інтер’єру

Найвишуканіший і продуманий інтер'єр не буде затишним, якщо в ньому не розмістити декоративні елементи: фотографії, вази, статуетки. Саме вони відповідають за атмосферу і тон в приміщенні, допомагають підкреслити загальну концепцію.

За допомогою правильно підібраних декоративних елементів можна перетворити інтер'єр, швидко внести зміни в навколишній простір, оживити обстановки. Зробити це можна легко – за допомогою декількох штрихів.

Наприклад, вази і глечики виліплюються з високоякісної кераміки, яка видобувається в чистих, сонячних районах Італії. Після випалу на вироби наноситься фарба, для прикраси використовується техніка декупаж. Надати фінального лиску допомагає розпис фарбами і рідким золотом. У підсумку, вироби нагадують справжній витвір мистецтва.

Особлива увага нами приділяється підбору дзеркал – ви можете вибрати цей декоративний предмет в круглої, прямокутної, квадратної рамі. Величезний вибір стосується також стилю оформлення: ви можете вибрати як класику, так і такі незвичайні стилі як бароко, ампір.

Організувати ключі так, щоб вони більше не губилися, ще й прикрасити інтер'єр допоможуть ключниці – компактні будиночки, декоровані в стилях прованс, кантрі. Розмістіть ключницю в коридорі або передпокої, і проблема постійного пошуку ключів відпаде.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.