Листи до редакції

Львів’ян запрошують на участь у театрально-дослідницькому проєкті Бренд «Демократія»

Jam Factory Art Center у партнерстві з Освітнім центром з прав людини у Львові запускають міжнародний театрально-дослідницький проєкт, метою якого є осмислення і переосмислення демократії у сучасному світі. До участі запрошують як професійних акторів та акторок, так і усіх охочих, які не мають сценічного досвіду.

Бренд «Демократія» – проєкт для людей, яких цікавить демократична модель, її становище в Україні та світі. Це ініціатива для тих, хто готові взяти участь у командному дослідженні, результатом якого стане театральна подія або перформанс.

Разом із режисеркою Розою Саркісян та драматургинями Йоанною Віховською та Любою Ільницькою учасники та учасниці розглянуть питання демократії у різних контекстах: інклюзивності, міфотворчого дискурсу, особистої демократії, формотворчого насильства, демократії як процесу.

«Це проєкт, в якому театр стає простором для живої розмови на складну політичну та соціальну тему. Конкурс відкритий як для акторів та акторок, так і для професіоналів та професіоналок з інших сфер, котрі можуть не мати сценічного досвіду. Нам важливо розкрити якнайширше поле думок про демократію, її устрій і критично подивитися на цей спосіб організації суспільства», – додає керівник проєкту Богдан Грицюк.

Проєкт триватиме у Львові з 3 липня по 3 серпня 2021 р. Результатом проєкту стане театральна/перформативна подія про принципи та механізми творення демократичного суспільства.

Деталі та реєстраційна форма: https://jamfactory.ua/ua/events/brend-demokratiya-open-call/

Останній день прийому заявок: 28 квітня.

Проєкт реалізовується Jam Factory Art Center у партнерстві з Освітнім Центром з прав Людини у Львові за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Harald Binder Cultural Enterprises.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.