Листи до редакції

Львів’янці Олені Самойленко виповнилось 103 роки

У Львові продовжують традицію вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, найстарша уродинниця місяця Олена Самойленко відзначила свій день народження: 10 березня їй виповнилось 103 роки.

Пані Олена виховала двох дітей, трьох онуків та четверо правнуків. А загалом її дуже люблять і поважають багато львів’ян. Адже вона понад 30 років працювала вчителькою у львівських школах.

Представники управління соціального захисту Львівської міської ради відвідали уродинницю і від громади Львова привітали її та вручили матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень.

Загалом у березні ще семеро мешканців Львівської громади відзначають свої сто і більше років: п’ятеро столітній ювілей, одна – 101-й день народження, та одна – 102 річчя.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу 5 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тисяч гривень.

Загалом у 2023 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тисяч гривень.

Нагадаємо, що одноразову матеріальну допомогу 5 тисяч гривень виплачують відповідно до розпорядження міського голови від 06.01.2023 №4 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2023 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади». Загалом традиція привітання довгожителів у Львові існує уже 15 років.

Голос Сокальщини на GoogleNews