Листи до редакції

Львівщина отримала нову партію вакцин “Comirnaty”

В область доставили 70 200 доз мРНК-вакцини «Comirnaty». Над розробкою цієї вакцини працювала німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer»

Станом на вчора, 9 листопада, на Львівщині вакциною “Comirnaty” проведено 580 113 щеплень .В області є достатня кількість вакцин, створені 188 пунктів щеплень та 32 центри вакцинації населення.

“Велика кількість хворих, збільшення госпіталізованих осіб, заповненість лікарень, час, який вимірюється лише хвилинами – це ті страхіття, якими ми живемо зараз. Вакцинація це не просто відповідальність, це спосіб повернути наше життя: вільні подорожі до будь-якої країни, вільний доступ до відвідування закладів культури та освіти, вільне спілкування з близькими та друзями, вільний від пандемії світ.

Зараз, як ніколи раніше, ми повинні вживати всіх заходів, які можуть допомогти пом’якшити пандемію.
Необхідно зрозуміти, що зустрітись з вірусом, коли ви вакциновані набагато безпечніше для вас, ніж коли ви захворієте, не маючи жодного захисту”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Олег Чемерис

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.