Листи до редакції

У Львові мешканці жаліються на часті вимкнення газопостачання від ПАТ «Львівгаз»

Львівська міська рада закликає до конструктивного вирішення питання між ОСББ та «Львівгаз»

«Гаряча лінія міста Львова» щоразу отримує непоодинокі скарги від мешканців міста щодо ПАТ «Львівгаз», зокрема, про відімкнення будинків ОСББ від газопостачання

За словами мешканців, часто такі відімкнення пояснюються необхідністю ліквідації витоків газу, а насправді мають на меті спонукати окремих споживачів погашати заборгованість. Один з останніх випадків – відімкнення газу на вул. Сірка, 16.

«На жаль, подібні звернення від мешканців «Гаряча лінія міста Львова» отримує дуже часто. Люди скаржаться на відсутність газопостачання у будинках, що зумовлене нібито аварійними відімкненнями для ліквідації витоків. Нам відомо, що не врегульоване питання співпраці ОСББ та газопостачальних підприємств не лише у Львові, це загальноукраїнська проблема. Місто зі свого боку закликає усі сторони до конструктивного врегулювання питання», – зазначають у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Як уточнили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, газопостачання у будинок №16 на вул. Сірка сьогодні відновлено.

Відповідно до звернень мешканців на «Гарячу лінію міста», за останній час у Львові зафіксовано такі випадки відсутності газопостачання: з 4 серпня – вул. Фредра, 7, з 5 серпня – вул. Мучна, 20, Ясна, 28а, з 6 серпня – вул. Городоцька, 35, 210, Тарнавського, 35, з 7 серпня – вул. Кобилянської, 10, вул. Левицького, 12 – 12 квартир, вул. Пекарська, 10 – 10 квартир, вул. Пекарська, 40 – 10 квартир, вул. Тершаківців, 1 – 4 квартири, вул. Личаківська, 19.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.