Листи до редакції

Львівські медики безкоштовно провели обстеження дівчині із Сокальщини

Про 14-річну Юлію Жеребецьку знають уже багато читачів. Адже неодноразово ми писали про дитину та її трагічну історію. Коли дівчинці було 7 рочків, на неї впала шафа із незабитим цвяхом, який став причиною важкого травмування Юлії (цвях пробив спинний мозок, що призвело до інвалідизації дівчини).

Сім довгих років красуня провела лежачи або пересуваючись на інвалідному візку :

Дізнавшись про цю ситуацію, волонтери Благодійного фонду Здійснити мрію вирішили допомогти дитині поборотися за здоров’я. Зокрема, серед різних закладів Юлю зголосилися взяти на обстеження і лікування в Центр відновного лікування “Модричі”. Для цього нам потрібно було зібрати суму коштів у розмірі понад 86000 грн.

І, на щастя, нам це вдалося зробити завдяки Вам, наші благодійники (Світлана Кметик, Hanna Myhailynka, Володимир Рачковський, Роман Далибожик, Христина Потап та багато-багато інших людей)

Вже завтра дівчинка поїде в Модричі, щоби працею здобувати своє здоров’я! Проте, щоби ця поїздка відбулась, дитині потрібно було пройти цілу низку обстежень. І львівські медики зголосились допомогти Юлії в цьому, забезпечивши всі необхідні процедури на безоплатній основі!

Передовсім дякуємо:

– Oleh Pankiv та UNILABLaboratoria, які зробили безкоштовно два ПЛР-тести для Юлії Жеребецької і її сестри Олени, яка також поїде в Модричі з метою догляду за Юлією;
– Михайло Гичка та Мирослава Козак, які безвідмовно підтримують усі добрі справи і сприяють в їх успішній реалізації. Зокрема, дякую за допомогу в проведенні на безоплатній основі комп’ютерної томографії легень;
– завідувачу відділом судинної хірургії Львівська Обласна Клінічна Лікарня Тарасу Сороці, а також лікарю з УЗД-обстеження судин Лілії Гречух;
– Dmytro Beshley та його команді лікарів за оперативність та якість у роботі, а також за підтримку благодійних ініціатив і проведення для Юлії Жеребецької комп’ютерної томографії!

Товариство, знаю точно, що всі добрі справи, які Ви, зокрема, сьогодні зробили, неодмінно повернуться добром і здоров’ям до Вас і Ваших рідних!

Ви зробили велику справу – разом з іншими благодійниками допомогли ще більше простелити дорогу Юлії до її одужання!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.