Головна / Листи до редакції / Львівські медики врятували руку жінці, яку по дорозі з церкви багажником зачепив автобус

Львівські медики врятували руку жінці, яку по дорозі з церкви багажником зачепив автобус

Незвична історія, яка могла дуже сумно закінчитись. Не так давно до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова потрапила мешканка Сколівського району, 49-річна жінка, яку дверима багажника зачепив автобус, що проїжджав повз. В цей час вона саме йшла з церкви, але в наслідок удару втратила свідомість та опинилась в місцевій лікарні, а після того потрапила до нас.

Медики миттю встановили: у пацієнтки вивихнутий та розірваний ліктьовий суглоб, розірвані плечова артерія і вени руки та відповідно – розвинулась гостра ішемія. Через пересічення кров до кінцівки просто не доходила!!!

Діяти треба діло негайно, аби жінка не втратила руку! Тому оперувала її команда травматологів спільно з судинними хірургами.

Спершу спеціалісти підготували все для анастомозу, виділили плечову артерію вище та нижче від розриву. Тоді травматологи наклали апарат зовнішньої фіксації, адже ліктьовий суглоб був повністю розірваний! Після чого судинні хірурги вийняли частинку вени з ноги та спротезували ділянку артеріі, яка була розірвана. Таким чином медики відновили кровотік до кінцівки!

Звісно, жінку ще чекає мультидисциплінарне спостереження та довготривала реабілітація – необхідно ще відновити повноцінну роботу пошкоджених нервів. Та головне, що внаслідок нещасного випадку вона таки не втратила руки!

Бажаємо пацієнтці якомога швидшого одужання! Нашим медикам – дякуємо за їхню роботу!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!