Листи до редакції

Львівські рятувальники з команди FCC «Галицькі Леви» будуть виконувати всесвітньо відомий челендж «Мерфі» – цим вони вшанують пам’ять свого колеги

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З нагоди цього Львівські рятувальники з команди FCC «Галицькі Леви» будуть виконувати всесвітньо відомий челендж «Мерфі», цим вони вшанують пам’ять свого колеги Олександра Будзінського який дуже рано покинув цей світ.

 

Початок заходу:14 грудня 2020 року о 13год 00хв.

Місце проведення: місто Сокаль, вул. Героїв УПА, спортивний майданчик між школами №3 і №4.

 

Що таке челендж «Мерфі»:

-1600м біг;

-100 підтягувань на турніку;

-200 відтискань від землі;

-300 присідань;

-1600м біг.

 

Особливості виконання вправ:

В повному пожежному обладнанні, вагою близько 20кг, хлопці рятувальники будуть виконувати дані вправи.Ще ніхто з рятувальників України не виконував такого.

 

Під час виконання челенджа «Мерфі» ви зможете почути і ознайомитися з:

-короткою історією про день ліквідатора ЧАЕС;

-історією виникнення челенджу «Мерфі»;

-життєвою біографією Олександра Будзінського;

-створення команди FCC«Галицьких Левів»;

-учасникамичеленджу і членами команди «Галицьких Левів»

Вшануємо разом пам’ять Сашка і підтримайте команду під час виконання челенджу. Будемо раді бачити усіх хто прийде!

P.S. просимо розповсюдити інформацію, щоб кожний знав, що відбуватиметься в понеділок 14 грудня в місті Сокаль!

(«…якщо хтось буде кращий за мене, то я поступлюся своїм місцем в команді…» – Олександр Будзінський – король кайзера)

 В кого виникнуть питання звертайтеся за телефоном 068-02-96-785 Назар Букрій

Олександр Будзінський народився 12 листопада 1993 року в селі Поториця, Сокальського району

До 8 класу навчався у місті Сокаль, в  школі №3, закінчував вже 11 клас вселі Поториця.  (в школі був активний,брав участь в спортивних заходах,був капітаном команди «кмітливих і розумних»,навчався в художній школі,хобі брейк-данс).

З 2010-2014 навчався в Харківському національному університеті Цивільного захисту. (під час навчання був в складі танцювального колектив,який брав участь у всеукраїнському конкурсі «Майданс»,де вибороли 3 місце, неодноразово приймав участь у різних видих спорту де показував хороші результати).

В 2013 році одружився,цього ж року народилась донечка Софійка, татова принцеса (так він її називав).Так сталося що з 2016 року Саша сам виховував донечку.

З 2014-2016 року працював на посаді начальника відділення 52 державного пожежного рятувального поста (м. Великі Мости) ГУ ДСНС України у Львівській області.

З 2016-2020 року працював на посаді начальника караулу 22 державної  пожежної рятувальноїчастини  (м. Сокаль) ГУ ДСНС України у Львівській області.

Брав активну участь в розвитку молоді села Поториця,деякий час навчав підлітків  Східних Єдиноборств в спортивному клубі Скульптор в місті Сокаль.

По життю був дуже активний, розумний, допомагав вирішувати будь які питання, наполегливий та кмітливий, добивався позитивного успіху всьому.

З командою Сокальських рятувальників вибороли перші місця у перших обласних змаганнях у 2018 році  на звання «Найсильніший пожежний-рятувальник».

У 2018 році увійшов у склад команди «Галицьких Левів»

Приймав участь у змаганнях Вараш (Рівненська область) 2018 рік, Дніпро 2018 рік, Київ 2018 рік, Лодзь Польща 2018 рік, Львів 2019 рік, Київ 2019 рік. З командою посідали високі місця у даних під час змагань.

Разом з другом по команді Назаром Букрієм і колегами рятувальниками з  Рівного та Миколаєва вибороли перші медалі для ДСНС України у  м. Лодзь Польща 2018 ріці в даному виді спорті.

Заснування команди 2017 рік тоді коли і відбулися перші змагання між рятувальниками цілої України на звання «Найсильніший-пожежний рятувальник».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.