Листи до редакції

«Львівводоканал» працює в штатному режимі: усі служби підприємства забезпечені необхідними матеріалами

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», підприємство працює в штатному режимі – продовжує безперебійно забезпечувати Львів питною холодною водою. Працівники всіх служб, аварійні бригади, чергові бригади аварійно-диспетчерських служб, виробничі служби, служби експлуатації мереж водопостачання та водовідведення, водії спецтехніки забезпечені всім необхідним. Техніка готова для виїзду у разі виникнення аварійних ситуацій.

«Єдиною причиною припинення водопостачання може бути аварійна ситуація на мережі, яка буде оперативно ліквідована.

Ми докладемо максимум зусиль для забезпечення стабільності та безперебійності послуг водопостачання та водовідведення. Ми робимо усе, щоб місто продовжувало функціонувати без змін.

Контакти для звернень:

  • Контакт-центр: прийом показників лічильників, надання інформації про стан рахунку тощо: +38 (032) 240-01-00 (для стаціонарних телефонів) +38 (067) 310-09-49 (для дзвінків з мобільного)
  • Гаряча лінія: звернення щодо відсутності водопостачання, витоки води, якість послуг тощо 15-51 (для стаціонарних телефонів) +38 (032) 259-15-50, +38 (032) 259-15-51 (для дзвінків з мобільного)», – повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Голос Сокальщини на GoogleNews