Головна / Листи до редакції / Львів’яни передали Великодні гостинці міліціонерам, які несуть службу на сході України

Львів’яни передали Великодні гостинці міліціонерам, які несуть службу на сході України

У прес-службі (підрозділі зв’язків із громадськістю) управління МВС на Львівській залізниці повідомили сьогодні, що Парафіяни та просто небайдужі люди принесли до храму Воздвиження Чесного Хреста у Львові дуже багато різноманітних продуктів, традиційних для Великодня. Чоловіки і жінки, дорослі і діти, сім'ї та друзі збирали пасхальні продукти для військових, які захищають Україну.

Начальник Управління транспортної міліції Володимир Дитюк зазначив із цього приводу: «Своїми благодійними вчинками люди творять милостиню, що в християнстві вважається однією з найбільш великих чеснот. Це все пожертви парафіян храму, а також міліціонерів та їх сімей. Там, на Сході, хлопці чекають на увагу та підтримку. Ми їх не забуваємо».

За словами Володимира Дитюка, великодні набори передадуть міліціонерам, які несуть службу в зоні АТО, де найголовніший атрибут – паска. Колеги сподіваються, що кожен боєць зможе долучитися до Великоднього торжества.

Своєю чергою, настоятель храму, отець Володимир, закликав усіх християн до спільної молитви за Україну, за наших бійців. Зібрані прихожанами великодні смаколики підтримають хлопців на Сході.

Також отець висловив сподівання, що бійці відчують підтримку, увагу та любов земляків, і те, що з ними весь український народ. Ініціатори акції сподіваються, що таким чином підтримують бойових дух українських міліціонерів та подарують їм частинку свята, щоб хлопці знали, що їхньою долею переймаються та з нетерпінням очікують їх повернення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 + four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!