Листи до редакції

Мер Андрій Садовий нагородив Золотим Гербом львівського лікаря, який працював в гарячих точках

Відзнаку «Золотий Герб міста Львова» отримав медик однієї з львівських лікарень – ортопед-травматолог Мирослав Досяк. Ще у 2014 вони з братом пішли на війну добровольцями. Мирослав служив військовим лікарем у Національній гвардії. Вивозив поранених і загиблих з Іловайська. Після повномасштабного вторгнення знову поїхав на Схід. Понад місяць рятував поранених у Дніпропетровській лікарні, а напередодні повернувся до Львова.

«Мирослав Досяк працює ортопедом-травматологом у нашій львівській лікарні.

Як тільки почалась війна, у 2014 вони з братом пішли добровольцями. Служив військовим лікарем у Національній гвардії. Вивозив поранених і загиблих з Іловайська. Каже, що воювати тоді прийшлось більше, ніж лікувати. У міжвоєнний час із дружиною народили трьох діток.

Проте після повномасштабного вторгнення не зміг всидіти на місці. Знову поїхав на Схід. Понад місяць рятував поранених у Дніпропетровській лікарні.

І ось у День медика вийшов на зміну вже вдома, у Львові. В очах впевненість і нестримне бажання робити добро. Там, де може, тим, кому це справді потрібно. Нагородили пана Мирослава Золотим Гербом міста. Це найменше, що ми можемо для нього сьогодні зробити.

Таких людей в Україні тисячі. Вони – наш приклад і опора. У полі, в морі, в степу, в місті і селі.

Дякую всім медикам, які роблять свою роботу і цим рятують нашу країну!», – написав на своїй сторінці у мережі Facebook міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, вчора в Україні відзначали День медичного працівника.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.