Листи до редакції

Мер Львова прокоментував актуальну ситуацію в місті

Усі системи життєзабезпечення міста працюють у звичному режимі. У кожному районі Львова створено центр, який приймає речі від мешканців для допомоги вимушено переміщеним людям. Також львів’ян закликають перевірити власні укриття на відповідність нормам. Про це під час оперативного брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Водо-, тепло- та газопостачання, а також електрозабезпечення міста – все працює стабільно. Були повідомлення, що можуть бути перебої в одному з районів, але це не відповідає дійсності.

У кожному районі міста створено центр, який приймає від населення речі, що можуть допомогти тим, хто приїде до Львова на тимчасове проживання. Що сьогодні потрібно? Каремати, спальники, теплий одяг, речі, які пов’язані з гігієною, вологі серветки, свічки, тобто все, що буде потрібно людям, які можуть приїхати на довший період. Уже сьогодні ми почали приймати людей. Їдуть і діти-сироти зі сходу України, і жінки, які потребують допомоги, також їдуть мешканці, і ми координуємо нашу роботу з обласною адміністрацією та містами Львівської області. Але всі повинні розуміти, що ракета однаково швидко долітає до Києва, Львова чи Харкова. Різниця в часі – буквально одна хвилина. Тому треба, щоби всі міста країни були в безпеці. На жаль, масові переселення не дають ефекту, як було колись.

Особлива увага – до керівників ОСББ, управлінських компаній, мешканців. Ви повинні перевірити всі укриття, в разі необхідності – спуститися туди, подивитись, що там робиться. Як ви знаєте, вранці були атаковані військові об’єкти, зокрема – і у Львівській області. На території міста є також низка об’єктів, які можуть бути атаковані. Тому, будь ласка, зробіть це: щоб там було сухо, щоб там було освітлення, щоб був радіоприймач, якщо не буде інтернету, а також мінімальний запас ліків. Я розумію, що вони не в ідеальному стані, але прохання бути відповідальними за своє життя», – зазначив міський голова Львова.

Нагадаємо, офіційні джерела інформації про ситуацію у Львові – за посиланням.

відео: Андрій Андрух

!!! До уваги журналістів! Уся оперативна інформація для представників ЗМІ – на Telegram-сторінці Lviv Media Center (https://t.me/lvivmediacenter)

598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.