Листи до редакції

Львів готується до війни – організовано безперебійну подачу води, забезпечено тримісячний запас медикаментів

Мер Львова розповів про підготовку міста до надзвичайних ситуацій

Під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля» міський голова Львова Андрій Садовий розповів про підготовку міста до надзвичайних ситуацій та поділився зі слухачами методами боротьби із тривожністю.

«Ми повинні зберігати спокій і готуватись до різноманітних непередбачуваних ситуацій. Вчора ми провели екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому підбили підсумок роботи за останні півроку. Ще восени я почав ставити нереальні завдання нашим підрозділам щодо підготовки до надзвичайних випадків. До прикладу, водоканал мав пропрацювати, як буде забезпечувати водою мешканців за повної відсутності електроенергії. І ми знайшли варіант, як постачати львів’янам санітарний об’єм води, пропрацювали всі деталі і в цьому питанні я є спокійний.

Також ми забезпечили тримісячний запас медикаментів та засобів для перев’язки в нашому 1-ому медичному об’єднанні. Зараз ми працюємо над питанням збільшення запасів крові.

Розглядали також питання оповіщення на випадок відсутності електропостачання. У нас є достатня кількість спеціально обладнаних автомобілів, які будуть їздити містом і інформувати мешканців.

На кожен екстремальний випадок ми маємо план дій і це дає нам відчуття впевненості, спокою. Є ще один спосіб позбутися тривожності: в четвер я був в Луганській області, спілкувався з нашими захисниками і зрозумів, що нам немає чого боятись. Наші воїни спокійні, впевнені та  цілеспрямовані на виконання своєї роботи, і це справді дає відчуття безпеки. Також з тривогою допомагають боротись нові знання, до прикладу навики зі стрільби чи домедичної допомоги. Тому закликаю всіх розвиватись, здобувати нові знання та продовжувати спокійно жити», – наголосив мер Львова.

Голос Сокальщини на GoogleNews