Листи до редакції

Мешканці Великих Мостів добилися ремонт дороги через центр міста

Я захоплююся мешканцями Великих Мостів, які перекривали дороги, мітингували і нарешті добилися того, що їх почули, і держава виділила 220 мільйонів на ремонт траси, яка проходить через центр міста.

Вивчаючи стан доріг Сокальського району, я об’їздив багато сіл та міст. Але тільки після того, як заїхав у Великі Мости, я зрозумів,що тут одні з найгірших доріг,які я бачив,хоч це і дорогами важко назвати.
Я захоплююся мешканцями Великих Мостів, які перекривали дороги, мітингували і нарешті добилися того, що їх почули, і держава виділила 220 мільйонів на ремонт траси, яка проходить через центр міста.
Заїхавши в це чудове місто, я аж зрадів, що акуратно кладуть бруківку біля дороги, яку недавно зробили. Здивувався якості самої дороги, але, походивши по Великих Мостах, я  зрозумів, що не все так райдужно, як здавалося з першого погляду. По самому місті, де не від активності мешканців залежить,а від міської влади дороги зовсім протилежні,тим,які бачиш,коли заїжджаєш у Великі Мости.

У кожному місті, селі є одна-дві вулиці,де погані дороги. Я почав питати мешканців Великих Мостів, чи у всьому місті такі дороги. Стільки нарікань я вже давно не чув, буквально на кожній вулиці мене відправляли на слідуючу вулицю, тому що там ще гірше. На кожній вулиці я думав, що гіршої дороги уже не може бути, але, переходячи з однієї на іншу, я переконувався, що кожен раз помилявся.

Мешканці Великих Мостів – молодці!  А влада – НІ!Одна старожила Великих Мостів мене запевняла, що за її довге життя на тій вулиці жодного разу не ремонтували дорогу, інша переконувала, що міський голова – молодець. Але як то кажуть у народі «Суди не по словах, а по ділах», а от на ділі з дорогами у Великих Мостах, які у відповільності  міського голови – повний жах. Мешканці Великих Мостів – молодці!  А влада – НІ! Мешканці Великих Мостів – молодці!  А влада – НІ! Мешканці Великих Мостів – молодці!  А влада – НІ!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.