Листи до редакції

Мешканці найменшого міста України просять Президента їхати в Червоноград з Рави-Руської через жахливий стан дороги

Крик мешканців прикордонного, найменшого міста Угнова про жахливі дороги

Дороги наші жахливі! Кажуть, діючий Президент України 23 лютого має приїхати до м.Червоноград, от ми пропонуємо їхати дорогою Рава-Руська – Червоноград, щоб він відчув та побачив як живе наше місто, яким чином та яким бездоріжжям люди добираються на роботу, на навчання, до лікарні, – про це пише Голосу Сокальщини мешканка Угнова, Дида Наталя.

“Людське терпіння закінчилося! Швидка допомога сюди вічність їде, а деколи і відмовляються їхати, люди самостійно добираються! Маршрутки відмовляються їздити, постійно на ремонтах. У всіх машини виходять з ладу часто – не витримує ходова, диски вигнуті, колеса пробиті, навіть вириває бампер – настільки глибокі ями, які неможливо оминути. Поки веземо дитя до лікарні на огляд чи сильно хворе – то голова розламується, дитину важко втримати на руках по тих ямах, 20 км треба їхати понад годину, втомлюються усі – і пасажири, і водій, і машини “кричать” від поїздки в одну лише сторону.” – повідомляє Наталія.

Мости в аварійному стані, посеред проїжджої частини дороги діри, через які можна заглядати на нашу річку Солокію. Люди запихають гілки у ті діри, щоб можна було об’їхати і не знищити машину. Проїзд великовантажного транспорту взагалі багато років заборонено.

Нагадаємо, що в Червонограді до приїзду Президента в дощ білили бордюри.

“Ми мешканці найменшого міста України – м.Угнів. Невже про нас забули??? Це ж прикордонна зона з Польщею, є пам’ятки архітектури та хоспіс, які хочуть відвідати багато людей в духовних та благодійних цілях… Сюди неможливо доїхати!!! Республіка Польща неодноразово пропонувала свою допомогу, усе ніяк з Україною не підпишуть договори, все в них “можливо”, “напевно”, “не можуть знайти порозуміння”…. Чекаємо роками, адже десятки років наші дороги не бачили ремонту, навіть поточний ремонт (“ямковий”) ніхто не робить! Зійде сніг з доріг, а з ними і останній асфальт… Їздимо болотом. Скільки так може тривати?! Чому влада не дбає про свій народ?!”, – звертається пані Наталія.

Дида Наталя, мешканка м.Угнів – для Голосу Сокальщини

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.