Листи до редакції

Мешканці Сокальщини звертаються до активістів про допомогу щодо відновлення дорожнього покриття з Червонограда до міста Белз

До активістів ДК Захід звертаються мешканці сіл Сокальського району щодо відсутності дорожнього покриття з Червонограда до міста Белз.

Насправді на сьогоднішній день стан дорожнього покриття катастрофічний. Сокальський район найбільший у Львівській області та мабуть і з найгіршими місцевими дорогами – повідомляє Голос Сокальщини з посиланням на ДК Захід.

Відсутність постійного керівника району (Голови РДА) також відбивається на житті району, а це, в першу чергу, дороги. Активісти ДК Захід вимагають від Голови Львівської обласної адміністрації вирішення проблеми аварійності на дорогах Сокальщини, особливо на відрізку Червоноград-Белз.

На даний момент є велика ймовірність страйку з боку перевізників та можливість відмови від надання пасажирських перевезень у зв’язку із відсутністю дорожнього покриття.

19 січня 2019 року Службою автомобільних доріг у Львівській області оголошено тендер на Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська, км 3+137 – км 56+307, Т-14-10 Броди – Червоноград, км 50+250 – км 82+150, Львівської області.

Очікувана вартість тендеру 35 298 970,00 гривень.

В тендерній документації відсутня інформація, яка саме сума коштів буде виділена на послуги з експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська.585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.