Листи до редакції

У Львові поліціянти нагородили дітей – учасників конкурсу, присвяченого профілактиці вживання наркотиків серед дітей та молоді

«Мій вибір – життя без наркотиків», – дитяча творчість, яка змушує замислитись

Сьогодні, 3 березня, в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулось нагородження юних учасників конкурсу буклетів, малюнків та плакатів, присвячених профілактиці вживання наркотиків серед дітей та молоді.

Обласний конкурс під назвою «Мій вибір – життя без наркотиків» був організований співробітниками сектору ювенальної превенції поліції Львівщини спільно з працівниками Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

«Мій вибір – життя без наркотиків», - дитяча творчість, яка змушує замислитись

На конкурс було подано близько двохсот робіт. За допомогою образотворчого мистецтва юні художники намагались донести до своєї аудиторії головну ідею – наркотики – це зло, що руйнує та знищує усіх, хто їх вживає і закликали своїх однолітків у жодному разі не піддаватись спокусі.

Компетентне журі оцінювало оригінальність задуму, емоційний вплив, композицію, креативність та, звичайно, якість виконання роботи. Переможцями конкурсу у різних номінаціях стали:

  • Юрій Сайко, учень Перемишлянської ЗОШ-гімназії І-ІІІ ст. – номінація «Буклет»,
  • Діна Ліщенко, вихованка Червоноградського БДЮТ – номінація «Малюнок»,
  • Софія Куліш, учениця ДНЗ «Львівське ВПХУ» – номінація «Плакат».

Юних учасників конкурсу привітали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, начальник сектору ювенальної превенції поліції Львівщини Віктор Новачук,  директор Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Святослав Опенько та керівник Громадської організації «Закон.Порядок.Достаток» Юрій Черга.

«Мій вибір – життя без наркотиків», - дитяча творчість, яка змушує замислитись

«Завдання перед журі стояло, прямо скажемо, непросте. На мій погляд, усі представлені роботи були достойні нагороди – і не лише через тематику, яка є дуже близькою нам, поліцейським. Мені дуже приємно, що на Львівщині так багато дітей, котрі вміють на надзвичайно високому художньому та креативному рівні висвітлити проблему вживання наркотиків, а також знайти для цього переконливі образи, які беруть за душу і змушують задуматись», – зазначив Василь Віконський, вручаючи нагороди учасникам конкурсу.

«Мій вибір – життя без наркотиків», - дитяча творчість, яка змушує замислитись

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.