Листи до редакції

Міський голова Львова обговорив можливість співпраці компаній Львівського ІТ кластеру зі школами міста

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив можливість співпраці компаній Львівського ІТ Кластеру зі школами міста. Зокрема, йдеться про впровадження програми, спрямованої на розвиток інформатики, як шкільної дисципліни, для учнів та вчителів.

Про це повідомили у ЛМР.

«Ми готуємо вчителів до цього предмету, адже вони мають подавати знання, відповідно до сьогодення. Все треба адаптовувати під вимоги часу. Що заважає нам, щоб кожна школа подружилась із ІТ-компанією? Навіть якщо вчитель зі школи буде комунікувати із ІТ-компанією, то це дасть свій результат. Діти не можуть чекати, їм треба можливість і знання вже сьогодні.

Треба донести цю ідею до всіх шкіл й ІТ-компаній та взяти цей напрямок в патронат. Співпраця з ІТ Кластером дасть можливість перезавантажити систему. Треба якомога швидше імплементовувати цю програму. Якщо ми хочемо дійсно дбати про розвиток дітей у ногу з часом, то ми маємо інвестувати кошти у їх творчість та культуру”, — зазначив мер.

Міський голова Львова обговорив можливість співпраці компаній Львівського ІТ Кластеру зі школами міста

фото: Роман Балук

Зокрема, у Львівському ІТ Кластері наголошують, на важливості осучаснення шкільної програми.

«Багатьом людям це питання актуальне. Сучасне покоління на голову вище. А писання коду стає важливішим, адже у майбутньому все автоматизується», — наголошують представники Львівського ІТ Кластеру.

Натомість, очільниця управління освіти Зоряна Довганик відзначила, що у місті наразі є значна кількість вакансій для вчителів інформатики.

«Інформатика вже давно у школах. Її вивчають від другого класу. Є проблема — немає вчителів інформатики. У нас є близько 20 вакансій вчителів інформатики станом на липень цього року. Також хочу відзначити, що вчитель має можливість коригувати до 30% навчальної програми», — зазначила посадовиця.

Голос Сокальщини на GoogleNews