Листи до редакції

У Львові міський штаб рекомендуватиме відновити роботу позашкілля з 4 травня

23 квітня завершилося засідання міського штабу з протидії коронавірусу. Як розповів перший заступник міського голови Львова, керівник штабу Андрій Москаленко, під час засідання обговорили можливість послаблення карантинних обмежень, відновлення роботи позашкілля, превентивні заходи на Вербну неділю і Великдень, а також наступні етапи вакцинації.

«Сьогодні відбулося засідання оперативного штабу щодо ковіду. Ми розглянули декілька питань. Перше питання стосується можливих послаблень. Однак, станом на сьогодні Львів залишається у червоній зоні карантину, тому таке рішення може приймати державна комісія ТЕБ і НС.

Також ми розглянули питання щодо можливого відновлення роботи позашкілля. Штаб рекомендуватиме міській комісії ТЕБ і НС відновити їх роботу з 4 травня. Якщо, звісно, не буде якихось критичних показників.

Проговорили сьогодні також окремі превентивні заходи на час Вербної неділі і Великодня. Зокрема, щодо дотримання окремих протоколів та рекомендацій, які напрацьовані спільно з Радою церков.

І останнє питання – щодо вакцинації. Ми очікуємо надходження вакцин, щоб протягом найближчого тижня мати змогу провакцинувати до 10 тисяч людей. Це ті особи, які сформовані за списками, які забезпечують життєдіяльність міст», – повідомив Андрій Москаленко.

Джерело

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.