Листи до редакції

Місто передасть волонтерам бляшанки для виготовлення окопних свічок

Триває волонтерський проєкт ЛКП “Львівспецкомунтранс” «Збір бляшанок для окопних свічок». Його підприємство розпочало ще в жовтні 2022 року. За цей час зібрали й відсортували понад 200 мішків банок та передали волонтерам понад 20 000 ємностей.

От і зараз на підприємстві є бляшанки, які радо передадуть майстрам-волонтерам для виготовлення свічок воїнам ЗСУ. Звертатися можна впродовж робочого тижня на вул. Жовківська, 18.

«Зараз у нас на підприємстві ще є бляшанки, які ми радо передамо майстрам-волонтерам для виготовлення окопних свічок воїнам ЗСУ. Приходьте впродовж робочого тижня до нас у Львівспецкомунтранс, на вул. Жовківська, 18. А також можемо відправити поштою бляшанки в невеликій кількості», – розповідають у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Як наголошують на підприємстві, чисті бляшанки з твердими стінками і дном мешканці можуть залишати в спеціально відведених контейнерах із відповідними наліпками. Зокрема такі контейнери для збору використаної бляшаної тари розміщені на:

– вул. Барвінських, 16;

– вул. Лисенка, 32;

– вул. Мучна, 32;

– вул. Юрія Руфа, 5;

– вул. Ніжинська, 9;

– вул. Парфановичів, 3;

– вул. Піскова, 17;

– вул. Смольського, 7;

– вул. Черемшини, 9;

– вул. Чернігівська, 7.

Контактна особа для волонтерів, які хочуть отримати бляшанки для виготовлення окопних свічок, – головний інженер “Львівспецкомунтранс” Микола Стебельський (моб. тел. 067 675 63 28).

Голос Сокальщини на GoogleNews