Листи до редакції

Ситуація із захворюванням на Covid-19 у Львові є вкрай складною

Ситуація із захворюванням на Covid-19 у Львові є вкрай складною. Зокрема, станом на ранок сьогодні у медичних закладах міста зайнятими є 1031 ліжко з тих, як передбачені для лікування хворих з коронавірусом. Тож зараз місто працює над розгортанням нових ліжок. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Сьогодні ми маємо в місті вже станом на ранок 1031 ліжкомісце зайняте з тої кількості, яка сьогодні є готова. І зараз ми працюємо над тим завданням, яке ставить міський голова, — це збільшення загалом до трьох тисяч ліжкомісць, щоби на випадок загострення ситуації мати запас», — повідомив під час брифінгу Андрій Москаленко.

Так, у міських медичних закладах, які приймають хворих на коронавірус, облаштували 1578 ліжок. Станом на сьогоднішній ранок, 1 квітня, на лікуванні перебуває 1031 пацієнт (з них у 962 підтверджено коронавірусну хворобу, 65 — в реанімації, ще 29 підключено до штучної вентиляції легень). Тож вільними залишаються 547 ліжок.

До слова, за останню добу до лікарень по місту госпіталізували 83 особи.

відео: Андрій Андрух

Джерело

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.