Листи до редакції

У Львові виділять кошти з резервного фонду на відновлення та демонтаж аварійних об’єктів

Сьогодні в мерії на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС погодили рішення про надання коштів з резервного фонду міського бюджету на невідкладні аварійно-відновлювальні роботи, а також на демонтажні роботи.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Так, комісія розглянула такі питання:

  • Про ситуацію, що виникла в результаті руйнування цегляної димової труби на вул. Б. Хмельницького, 106 та вжиття невідкладних аварійно-відновлювальних заходів.
  • Про ситуацію, що виникла в результаті руйнування конструкційних елементів ганків будівлі ліцею № 70 на вулиці Дорога Кривчицька, 1 та вжиття невідкладних аварійно-відновлювальних заходів.
  • Про ситуацію, що виникла в результаті руйнування конструкційних елементів підпірної стінки в північній частині стадіону «Юність» на вулиці Болгарська, 4 Львівського комунального підприємства «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» та вжиття невідкладних аварійно-відновлювальних заходів.

Відтак, на невідкладні роботи з демонтажу аварійної цегляної димової труби на вул. Б. Хмельницького, 106 потрібно 730 159 грн. На відновлення окремих конструкційних елементів будівлі ліцею № 70 на вулиці Дорога Кривчицька, 1 — 570 274 грн. Та на виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів підпірної стінки в північній частині стадіону «Юність» в парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького потрібно 1 174 733 грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.