Листи до редакції

Мітингувальники на Сокальщині тимчасово зняли блокування дороги через обіцянку влади почати ремонт

Мітингувальники с.Перетоки зняли блокування дороги на 4 дні, з 15-18 вересня 2018 р., у зв’язку з тим , що п.Роман Токай в усній формі пообіцяв, що техніку все таки приженуть в середу 19.09.2018 р. та відновлять ремонт дороги на відрізку Червоноград-Перетоки.

Повідомляємо всіх мешканців навколишніх сіл, якщо техніка не прибуде 19.09.2018 р, то блокування дороги продовжиться і буде тривати до тих пір, поки влада прийме радикальне рішення щодо ремонту дороги на Перетоки.

Наталія Павлів

Як заявили протестувальники, якщо влада їх не почує, то вже з середи готові об’єднавшись перейти на інший відрізок дороги державного значення, що знаходиться в селі Бояничі на кільцевій, та перекрити там дорогу. Сподіваємось, що влада таки дослухається до людей!

Нагадаємо, що через погані дороги в Сокальському районі мешканці блокують дороги різних напрямків. Початок блокування напрямку Львів-Луцьк через Перетоки розпочався ще у липні 2018 року. У зв’язку з тим, що місцева та обласна влада відбулася лише обіцянками мешканці перетік та Ількович продовжили блокування дороги через Перетоки у вересні, оголосивши цілодобове чергування. Не всі жителі підтримали такий різкий підхід, так як відбувся наїзд на мітингувальника біля Ромоша. Але через підтримку мітингувальників і з метою зняття напруги у районі розпочато ремонт напрямку Сокаль-Перетоки.

Голос Сокальщини на GoogleNews