Листи до редакції

Переселенець з Криму за допомогою пілотного проекту «Рука допомоги» відкрив у Новояворівську автомайстерню

Ще зовсім недавно до Новояворівського міського центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся безробітний Степан Стельмах, який  переїхав з окупованого Криму у Новояворівськ та був вимушений шукати нові джерела заробітку, щоб прогодувати свою родину. Вимушений переселенець п. Степан багато років працював  автослюсарем на станції технічного обслуговування. Вислухавши історію п.Степана, фахівці центру зайнятості звичайно ж перейнялися співчуттям до нього, пропонуючи всі послуги, щоб якось допомогти та вирішити питання з працевлаштуванням.

Саме у цей період у Львівській області почав діяти пілотний проект «Рука допомоги» для осіб з числа малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб. Фахівці центру зайнятості запропонували Степану Степановичу взяти участь у цьому проекті та відновити улюблену справу на теренах Яворівщини в ролі підприємця. Пройшовши навчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за навчальною програмою досягнення успіху у підприємницькій діяльності, своє бачення ведення справи п.Степан виклав у бізнес-плані та успішно захистив його перед членами відповідної обласної комісії. Вже наприкінці 2017 року йому було надано фінансову допомогу на закупівлю обладнання для автомайстерні, за допомогою якого п.Степан здійснює свою діяльність по сьогоднішній день.

Зараз у Новояворівську власники транспортних засобів міста та навколишніх населених пунктів користуються послугами автомайстерні, яку завдяки участі у експериментальній програмі відкрив Степан, втіливши свою мрію в реальність.

Оксана ТИМО,

провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської міської філії ЛОЦЗ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.