Листи до редакції

На 85-му році життя відійшов у вічність відомий лікар зі Львова Борис Кривко

З сумом повідомляємо про смерть відомого лікаря, адміністратора та науковця Бориса Степановича Кривка.

Його життя обірвалось на 85 році життя. Усі, хто знав Бориса Степановича запам’ятають його як наполегливу, цілеспрямовану та завжди віддану своїй справі людину. Сумну новину повідомили у Департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

З травня 1992 р. по травень 1994 р. очолював відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні швидкої медичної допомоги м.Львова. З 1994 року працював на посаді заступника головного лікаря з лікувальної роботи Львівської обласної клінічної лікарні, а з 1995 р. по 2004 р. – головним лікарем цієї ж лікарні. В 1996 р. організував відділення анестезіології та інтенсивної терапії в серцево-судинному та акушерсько-гінекологічному центрах Львівської обласної клінічної лікарні, блок інтенсивної терапії для хворих терапевтичного профілю а також приймав участь установленні служби реанімації та інтенсивної терапії новонароджених в дитячому відділенні лікарні. З 1989 р. працював асистентом кафедри анестезіології та інтенсивної терапії факультету удосконалення лікарів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, в 1996 році отримав вчене звання доцента тієї ж кафедри.

Борис Степанович завжди займав активну життєву позицію, приймав участь у громадському житті. Він жив медициною, адже любив допомагати людям. Багато чого зробленого завдяки Борису Кривку буде надбанням медицини, а пам’ять про нього житиме вічно.

Висловлюємо слова скорботи рідним та близьким. Вічна пам’ять

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.