Головна / Листи до редакції / На Яворівщині вшанували Героїв Небесної Сотні

На Яворівщині вшанували Героїв Небесної Сотні

Подвиги Героїв Небесної Сотні – це та велична правда історії, яку не спотворити й не перекреслити жодним змінам у сучасному світі. Це взірець патріотизму для кожної людини й громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь українського народу.

Сьогодні, 20 лютого біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО відбувся вечір-реквієм «АНГЕЛИ МАЙДАНУ».

На знак пошани голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська, заступник голови районної ради Володимир Мацелюх, отець Василь, отець Степан, сестра Героя Небесної Сотні Романа Сеника — Леся Лисак, громадські організації, педагоги, учні, молодь і просто небайдужі мешканці прийшли вшанувати їх подвиг хвилиною мовчання та молитвою тих, чиє життя обірвалося під час найкривавіших протистоянь Революції гідності шість років тому.

Опісля до монумента полеглим Героям поклали квіти.

«Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози й душевний щем вдячності за все, що вони зробили для майбутніх поколінь. Пам’ять про Героїв залишиться у наших серцях. Сьогодні дуже важко говорити. Я хочу подякувати їм за мир та спокій на землі. Я буду молитись за вас» – говорить АНДРІЙ ШУМСЬКИЙ

На завершення заходу розпочалася тиха акція “Ангели Майдану” голуби символ миру  полетіли у небо! В пам’ять про наших Героїв.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!