Головна / Листи до редакції / Сьогодні на Яворівщині вшанували пам’ять Героя Небесної сотні Романа Варениці

Сьогодні на Яворівщині вшанували пам’ять Героя Небесної сотні Романа Варениці

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ ДОПОКИ ЖИВЕ ПАМ’ЯТЬ ПРО НИХ.

Сьогодні, 18 лютого в с.Старий Яр відбулось вшанування світлої пам’яті полеглого Героя Майдану – Романа Варениці, батьки Романа, родичі, голова райдержадміністрації Андрій Шумський, заступник голови районної ради Володимир Мацелюх, заступник директора Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Оксана Білан-Звізло, отець Степан Кобасяр та небайдужі мешканці Яворівського краю прийшли аби гідно відати шану загиблому Герою Небесної Сотні.

Розпочався захід зі спільної молитви, після всі присутні пішли на могилу Романа запалили лампадки та поклали квіти у світлу пам’ять про Героя Небесної Сотні.

Подвиги Героїв України – це та велична правда історії, яку не спотворити й не перекреслити жодним змінам у сучасному світі. Це взірець патріотизму для кожної людини та громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь українського народу.

Таким був наш Герой – Роман Варениця!

Довідка: Варениця Роман народився у селі Старий Яр, Яворівського району Львівської області. Отримав педагогічну освіту в Дрогобицькому педагогічному університеті. Працював вчителем математики, згодом їздив на заробітки в Росію. Мешкав у м. Новояворівську.

Загинув на вулиці Інститутській від пострілу снайпера.

Варениці Роману було 35 років…

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Роману Варениці було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Слава Україні!Героям слава!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!