Листи до редакції

На Львівщині для активної молоді запрацює проєкт “Молодіжні простори спільними зусиллями”

Реєстрація “Молодіжні простори спільними зусиллями” – що потрібно знати

Якщо ви тут, значить ви – активна та ініціативна молодь, яка прагне реалізувати себе, або ви – досвідчена людина, що працює з молоддю і бачить у ній неоціненний потенціал!

21 березня 2020 року Львівський обласний молодіжний центр спільно з відділом молодіжної політики Львівської ОДА запускає проект — “Молодіжні простори спільними зусиллями”! Саме ви будете учасниками і організаторами водночас:)

Проект передбачає налагодження кращої співпраці з ініціативними групами у населених пунктах області та працівниками, волонтерами діючих молодіжних центрів області у форматі консультацій із спеціалістами, спільних навчань, стратегічних сесій, змістовних та насичених поїздок у молодіжні центри України. Це дозволить працювати з ініціативними групами центрів, що знаходяться на різних етапах становлення, конкретно з кожним чи групуючи їх за спільною проблематикою, сформувати напрямки роботи відповідно до потреб та інтересів молодих людей конкретного населеного пункту.

Чому? Розвиток мережі молодіжних центрів європейського зразка, які є осередками роботи «з молоддю і для молоді» – пріоритет молодіжної політики в Україні

Це унікальні установи, що сприяють розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді тощо.

Проект «Молодіжні простори спільними зусиллями» покликаний дати можливість молоді Львівщини розвиватися, співпрацювати і реалізовувати власний потенціал шляхом створення та розбудови молодіжних просторів у районах області, ОТГ, населених пунктах.

Що ми очікуємо?

🔸 21 – 22 березня ви як представники ініціативної групи вашого міста (3-4 особи) завітаєте у Львівський обласний молодіжний центр (м. Львів, вул. Винниченка, 12, 2 поверх) на модульне навчання;

Разом будемо вивчати наступні сфери, що стосуються організації роботи молодіжного центру:
🔸 Організація подій
🔸 Медіа
🔸 Волонтерство
🔸 Планування діяльності
🔸 Юридичні аспекти
🔸 Фінансовий менеджмент

У травні відвідаємо найкращі молодіжні простори у інших областях та ознайомимось з “лайфхаками” в їх діяльності

З 20 червня по 20 серпня працівники Львівського обласного молодіжного центру відвідають ваші простори, поділяться досвідом та допоможуть вам у розбудові успішних молодіжних центрів.

У вересні нагороджуємо ті молодіжні центри, які за час проекту досягли найбільших вершин!!!

Останній термін реєстрації 11 березня 11:00.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.