Листи до редакції

На Львівщині із робочим візитом перебуває представник команди «Firefighter Aid Ukraine»

З 15 по 17 жовтня на Львівщині з робочим візитом перебуває представник команди «Firefighter Aid Ukraine», керівник навчальних курсів «Професійне навчання з питань безпеки та пожежної освіти» із Техасу, США, Дерек Елкінс.

Колишній пожежник, активний волонтер та благодійник приїхав до України, аби розвивати партнерські відносини між пожежними підрозділами міст-побратимів з різних країн, та з метою розвитку двосторонніх програм підготовки пожежників з України та США.

Львівські рятувальники розповіли колезі про особливості роботи оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Львівській області, та познайомили з історією розвитку пожежної справи у регіоні під час екскурсії музеєм.

Одним з основних питань перебування на Львівщині є вивчення системи підготовки до бойової роботи курсантів та рятувальників. Саме тому Дерек Елкінс відвідав Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, де оглянув навчально-практичні лабораторії, навчально-тренувальний полігон Університету, та навчальний пункт Головного управління. Рятувальники розповіли про особливості навчання та практичну частину підготовки, яка включає домедичну та психологічну складові.

Колезі із США провели ознайомчі візити пожежно-рятувальними підрозділами області, де рятувальники розповіли про основні робочі моменти, проблемні питання, та обговорили перспективні сфери співпраці з іноземними колегами-пожежниками.

Голос Сокальщини на GoogleNews