Листи до редакції

На Львівщині офіційно зареєструвались 242 тисячі людей внутрішньо-переміщених осіб

130 тисяч ВПО у державних та комунальних закладах і компенсації за безкоштовний прихисток в приватних помешканнях: що треба знати про ситуацію з вимушеними переселенцями в області повідомив голова ЛОВА Максим Козицький

Станом на сьогодні у нашій області офіційно зареєструвались як ВПО 242 тисячі людей. З них понад 75 тисяч – діти, 110 тисяч осіб працездатного віку, понад 30 тисяч пенсіонерів та 8 тисяч осіб з інвалідністю. Більшість осіб зареєструвались у квітні. У травні – лише 15 тисяч.

130 тисяч ВПО проживають в закладах державної та комунальної форм власності.

Також безкоштовно прихисток вимушеним переселенцям надають у приватному секторі. За це передбачена компенсація.

За березень власникам житла на Львівщині виплатили майже 190 тисяч гривень з державного бюджету.

Крім того, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та ЖКГ передав для фінансування з держбюджету компенсації за квітень на суму понад 2 мільйони гривень, за кошти міжнародних фінансових організацій – майже 7 мільйонів. Вказані суми мають надійти на рахунки власників житла, які прихистили ВПО, вже найближчим часом.

Реальна кількість вимушених переселенців на Львівщині є набагато більшою, оскільки далеко не всі, хто приїхав зі зон бойових дій та проживають в приватному секторі, повідомили про це місцеві органи влади.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.