Листи до редакції

На Львівщині просять не спалювати суху рослинність

На виконання доручення голови Львівської ОВА від 31 березня 2022 року, з метою боротьби з сезонними пожежами в екосистемах, підвищення ефективності діяльності уповноважених органів щодо недопущення пожеж, інформуємо Вас про необхідність дотримання заходів пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, на торфовищах, сільгоспугіддях, присадибних ділянках.

Закликаємо не спалювати стерню, сміття, залишки рослинності. Ви не тільки забруднюєте довкілля, але й знищуєте всіх живих істот, що живуть в даній екосистемі.

Попереджаємо Вас, що працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій спільно з працівниками поліції, територіальної оборони, екологічної інспекції та органів влади проводяться рейди і винних осіб буде притягнуто за дані порушення до адміністративної відповідальності згідно із законом.

Штраф за спалювання сухої трави становить на громадян від 3060грн до 6120грн, та на посадових осіб від 15300 грн до 21420 грн, а повторне вчинення даного порушення становить на громадян від 6120грн до 12240 грн, та на посадових осіб від 21420 грн до 30600 грн.

Якщо ви не поважаєте себе та оточуючих, то хоч збережіть власні кошти.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.