Листи до редакції

На Львівщині прикордонники відвідали Львівський національний університет природокористування

«БЕЗПЕКА КОРДОНУ – МОГУТНІСТЬ ДЕРЖАВИ»: ПРИКОРДОННИКИ РОЗПОВІЛИ СТУДЕНТАМ ПРО ОСОБЛИВОСТІ СВОЄЇ СЛУЖБИ

У рамках національно-патріотичного виховання молоді та з метою популяризації служби в лавах Державної прикордонної служби України на Львівщині прикордонники відвідали Львівський національний університет природокористування.

Під час візиту прикордонники поспілкувалися з молодим поколінням, ознайомили з основами та особливостями діяльності прикордонного відомства, розповіли їм про перспективи вибору цієї престижної професії для себе.

Також здобувачі вищої освіти ЛНУП переглянули мультимедійну презентацію про діяльність Кінологічного навчального центру ДПС України та відеоролик про прикордонника-кінолога, який одним із перших зустрів ворога та поділився бойовим досвідом, а ще розповів про свого чотирилапого напарника.

Та найцікавішим для студентів та працівників ЛНУП був виступ кінолога та службового собаки. Чотирилапий охоронець продемонстрував свої навики та викликав шквал позитивних емоцій.

Завершилась зустріч спільним фотографуванням та незабутніми враженнями, як у студентів, так і в прикордонників.

Маємо надію, що такі заходи допомагають молоді у виборі майбутньої професії і в найближчому майбутньому дехто вирішить поповнити лави прикордонників та стати захисником державного кордону.

Голос Сокальщини на GoogleNews