Листи до редакції

На Львівщині прикордонники затримали грузина, який «милувався» українським прикордонням

ДВОХ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПОРУШИЛИ ЗАКОНОДАВСТВО ПОЛЬЩІ, ТА ІНОЗЕМЦЯ, ЯКОГО ВАБИЛА КРАСА ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ, ЗАТРИМАЛИ НА ЛЬВІВЩИНІ

Охоронці кордону Львівського загону біля держрубежу з Польщею затримали двох наших краян-заробітчан, які вже заробили, та громадянина Грузії, який «милувався» українським прикордонням.

Зокрема наряд відділу «Шегині» помітив рух двох осіб, які йшли з території Польщі до держрубежу. На зустріч їм негайно вибула група реагування. Згодом охоронці кордону затримали двох громадян, які перетнули держмежу. Як з’ясувалося, чоловіки є громадянами України, віком 45 та 27 років, вони мали документи, що посвідчують осіб. До Польщі українці потрапили з метою працевлаштування. Однак перевищили термін перебування в сусідній країні та вирішили уникнути відповідальності за порушення законодавства, шляхом ще одного порушення – перетнути державний кордон поза пунктами пропуску.

В іншому випадку, в одному з н. п. Червоноградського району наряд відділу «Нісмичі» виявив авто української реєстрації, однак іншої області. Згодом, за кількасот метрів від держрубежу, прикордонники зупинили «Хюндай», яким їхав 32-річний іноземець. Він пред’явив паспорт громадянина Грузії та намагався переконати військовослужбовців, що приїхав «помилуватися прикордонням», а не потрапити до країн ЄС. І це при цьому, що у його смартфоні був прокладений маршрут до Польщі.

Усіх виявлених порушників доставили в прикордонний підрозділ для перевірки та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справу передано в суд.

ДПСУ у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews