Листи до редакції

На Львівщині тривають рейди із запобігання пожежам під час жнивної кампанії

На території Львівської області триває зернозбиральна кампанія. Для аграріїв це відповідальний період, водночас, як і для рятувальників. Адже саме зараз, коли надворі затяжна спека і зернові дуже вразливі до можливих загорянь, під загрозою опиняється безпека врожаю: найелементарніше порушення правил пожежної безпеки здатне спричинити безповоротне знищення хлібних масивів.

Аби запобігти пожежам під час жнив, фахівці Служби порятунку проводять рейди місцями збирання, переробки й зберігання нового врожаю. Такі заходи здійснюються на території всієї Львівської області.

Так, зокрема 10 серпня Буським РВ; Жидачівським РВ; Самбірським РВ і Радехівським РВ Головного управління ДСНС у Львівській області проведено рейди щодо запобігання виникнення пожеж в місцях збирання, перероблення і зберігання врожаю, забезпечення пожежної безпеки під час жнивної кампанії, недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації.
Рятувальники вкотре нагадали працівникам основні вимоги пожежної безпеки під час збирання, перероблення і зберігання врожаю. Крім того, фахівці служби порятунку наголосили на дотриманні основних правил протипожежного режиму та наявності необхідних засобів пожежогасіння. З присутніми проведені профілактичні бесіди і вручені тематичні листівки.

Відповідальність, виконання та знання правил пожежної безпеки кожним громадянином під час жнивної кампанії допоможе вберегти хліб від вогню!

Пам’ятайте, якщо ви побачили загоряння на полях, не зволікайте, одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews