Листи до редакції

На Львівщині затримали нелегалів з Індії

Іноземців, які намагалися незаконно дістатися країн ЄС, у двох випадках виявили прикордонники відділу  «Нісмичі» та «Шегині» Карпатського загону.

Двох  мандрівників група реагування від відділу «Шегині» зупинила за кількасот метрів від державного кордону за інформацією дільничного інспектора прикордонної служби. Як з’ясували прикордонники, затриманими є двоє чоловіків віком 23-25 років, громадяни Індії, які прибули в Україну встановленим порядком.

Друга невдала спроба була припинена за інформацією теж дільничного інспектора відділу «Нісмичі», який повідомив про появу незнайомців на околиці одного з населених пунктів. Невдовзі прикордонний наряд затримав двох чоловіків, віком 23-25 років, без документів, що посвідчують особу.

Згодом чоловіки повідомили прикордонникам, що вони громадяни Індії і те що мали на меті дісталися ЄС поза пунктом пропуску, адже у них не було всіх потрібних документів для законного перетину державного кордону.

Відносно всіх затриманих правопорушників складено протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення прийматиме суд.

ДПСУ у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews