Листи до редакції

На Львівщині зішли з рейок 18 вагонів зі щебнем і залізною рудою

26 серпня надійшла інформація від чергового по Львівській залізниці про те, що близько 08:20 год. 26 серпня на станції «Глинна – Наварія» Львівської дирекції Львівської залізниці, в поїзді №2121 за маршрутом «Клепарів – Батьово», який перевозив щебінь і залізну руду, в складі 44 вантажних вагони, стався схід 18 вагонів з 18-го по 35.

Пошкоджено вагони, колійне полотно та кілька опор контактної мережі. На місце події викликано та прибули спеціалізовані підрозділи регіональної філії «Львівська залізниця»: відбудовні поїзди зі станцій Львів та Стрий. Унаслідок сходу вагонів ніхто не постраждав.

На місці події працює спеціальна комісія Укрзалізниці, яка з’ясовує обставини та причини сходу вагонів. Техніка та аварійно-відновлювальні бригади працюють над усуненням наслідків події та відновленням повноцінного руху вантажних і пасажирських поїздів цією дільницею. Рух потягів не припинявся та здійснюється по іншій парній колії. Затримка руху пасажирських поїздів 26 серпня по даному маршруту прямування відносно графіка складала від 6 хвилин до 1 год. 45 хвилин.

Станом на 07 год. 27 серпня аварійно-відновлювальні бригади Львівської дирекції Львівської залізниці працюють над усуненням наслідків події та відновленням руху поїздів.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.