Листи до редакції

На Львівщині 24 сім’ї  поліцейських отримали житло на умовах фінансового лізингу

«Програма забезпечення правоохоронців доступним житлом» в Україні стартувала 17 січня 2019 року – за цей час її учасниками стали близько трьохсот співробітників різних служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області

Ініціатором запровадження цієї «мотиваційної» програми стало керівництво Міністерства внутрішніх справ України. Передбачено, що за рахунок держави на 100% компенсуватиметься обслуговування договору лізингу, а також до 40% лізингових платежів за весь термін служби правоохоронця. Сума компенсації залежатиме від стажу роботи і складу родини.

Від початку впровадження  програми близько трьохсот працівників Головного управління Національної поліції у Львівській області стали її учасниками – для 24 з них вже закуплені квартири.

«Більшість з цих співробітників мають вислугу більше п’ятнадцяти років, по двоє та більше дітей у сім’ях, половина – учасники бойових дій. Усі вони або взагалі не мають власної квартири, або потребують покращення житлових умов. Деякі працівники роками стоять у черзі на отримання житла і надії, що це колись станеться у них вже не було, а завдяки цій програмі ми можемо реально допомогти нашим поліцейським і додатково мотивувати їх віддано служити людям. Сподіваюсь, що й інші учасники програми також зможуть здійснити свої мрії і отримають житло», – зазначив очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський.

Відділ комунікації поліції Львівської області

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.