Листи до редакції

На Львівщині реалізовуватимуть пілотний проект з аеромедичної евакуації

Міністерство охорони здоров’я запускає проєкт щодо створення єдиного аеромедичного простору, який передбачає цивільну медичну евакуацію тяжкохворих

Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

МОЗ ініціює запуск двох пілотних проєктів з аеромедичної евакуації – у Львові та Києві. Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф майже 4 місяці проводить спільну з МОЗ роботу над втіленням пілотного проєкту з аеромедичної евакуації пацієнтів в Україні.

«Ми будемо піонерами з реалізації цього проєкту. Наша зона відповідальності охоплюватиме увесь Карпатський регіон та окремі області західної частини нашої держави. Розпочинаємо підготовку наших команд медиків, які забезпечуватимуть медичну допомогу на відповідних повітряних суднах екстрених служб реагування», – розповів керівник Центру Андрій Васько.

За словами Андрія Васька, команда Центру проявила ініціативу й активно долучилася до формування державної політики в цьому напрямі, обговорення нормативно-правових документів та підготовки обґрунтування доцільності такого виду медичної допомоги.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.