Листи до редакції

На Львівщині розгорнули гуманітарний штаб та центр для прийняття переселенців

Гуманітарний штаб розгорнули у Львові, а центр для прийняття та подальшої координації переселенців запрацював на Арені Львів.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький під час оперативного брифінгу щодо ситуації в області.

«Гуманітарний штаб розгорнутий у Палаці мистецтв на Коперника, 17. Відповідно там можна отримати всю інформацію щодо надання гуманітарної допомоги, розселення, забезпечення всім необхідним. Так само на Арені Львів розгорнутий центр для прийняття переселенців і подальше їх відправлення на тимчасове проживання», – зазначив очільник області.

Також він повідомив, що  для розселення українців, які шукатимуть прихистку на Львівщині будуть задіяні школи, гуртожитки, університети, санаторії.

«Також просимо зголошуватись людей, які мають вільні місця для розміщення переселенців», – додав Максим Козицький.

Зупинився очільник області і на інших безпекових питаннях.

Як зазначив Максим Козицький, до кінця дня блокпости встановлять на всіх в’їздах у Львівську область, окрім цього до кінця завтрашнього дня на всіх в’їздах у Львів.

Також посилили патрулювання львівського аеропорту. Мешканців закликають менше перебувати на вулицях, бути поруч із рідними та не панікувати. Усіх небайдужих закликають долучатись до патрулювання, підрозділів тероборони, добровольчих загонів, волонтерських об’єднань.

«У гуманітарному центрі можна буде отримати усю інформацію, як можна бути корисним  громаді у цей складний час», – додав Максим Козицький.

Голос Сокальщини на GoogleNews