Листи до редакції

На Львівщині в Державній установі “Територіальне медичне об’єднання МВС України” обладнали нову ПЛР-лабораторію

Безкоштовний ПЛР-тест у лабораторії оперативно, протягом однієї доби, зможуть зробити поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії України та державні службовці МВС.

Обладнання для діагностування COVID-19 придбано за кошти Міністерства внутрішніх справ України.

«Від початку пандемії COVID-19 та запровадження карантинних обмежень  співробітники поліції та нацгвардійці перебувають у зоні підвищеного ризику. Це обумовлено тим, що їх неможливо перевести на віддалений режим роботи, а захищати законність, права та свободи громадян, необхідно за будь-яких умов. Відповідно, ризики інфікування у правоохоронців є дуже високими. Тому, в МВС України було прийняте рішення профінансувати створення таких ПЛР-лабораторій при відомчих медичних установах з найбільшою кількістю прикріплених на обслуговування  осіб, в тому числі у Львові», – повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації МВС України Юлія Соболта.

Лабораторія відповідає усім вимогам та забезпечена необхідним сучасним обладнанням, тест-системами для проведення лабораторної діагностики високотехнологічним методом, який дозволяє діагностувати COVID-19 та велику кількість інших захворювань.

На Львівщині в Державній установі "Територіальне медичне об'єднання МВС України" обладнали нову ПЛР-лабораторію

«Перш за все, від імені усіх медиків нашої установи, хочу подякувати керівництву МВС України та відомчого Департаменту охорони здоров’я та реабілітації за можливість обладнати таку лабораторію на Львівщині. Тепер ми зможемо проводити тестування самостійно, не залучаючи сторонніх спеціалістів, що буде зручно для усіх. А головне – поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії України, державні службовці МВС зможуть отримувати цю послугу у нас оперативно, протягом лише однієї доби та безкоштовно», – зазначив  начальник Державної установи Територіальне медичне об’єднання МВС України по Львівській області Іван Безушка.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.