Головна / Листи до редакції / На Сокальщині зареєстровано першу смерть через ГРВІ

На Сокальщині зареєстровано першу смерть через ГРВІ

На Львівщині захворюваність на грип і ГРВІ продовжує стрімко зростати, не дивлячись на те, що учнів більше 500 шкіл відправили на карантин

Минулого тижня за допомогою до медиків звернулося близько 17 тисяч мешканців області, що на 4 з половиною тисячі хворих більше, ніж попереднього тижня. Майже 60% хворих – діти віком до 17 років, повідомив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олег Когут. Епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено у 17 районах області, а загалом на Львівщині він перевищений на 53%.

Зазначимо, медики постійно моніторять захворюваність на грип та ГРВІ серед дітей, тому після нинішнього аналізу захворюваності карантин у деяких школах можуть продовжити, інші школи закрити.

За словами Олега Когута у цьому епідсезоні на Сокальщині зафіксовано першу смерть від грипу.

Померла 66-річна жінка зі Сокаля, повідомляє Сокаль FM. Хвора, за словами заступника директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України звернулася за допомогою до лікарів на третій день захворювання. У неї лабораторно підтвердити вірус грипу типу А (Н1) це пандемічний, або, як його ще називають «свинячий грип». Жінка влітку перенесла операцію на серці, тож її організм був дещо ослаблений. Загалом грип доволі часто дає ускладнення у вигляді пневмоній, енцефалітів, тому лікарі радять при перших симптомах захворювання звертатися до медзакладу, особливо тим людям, хто має супутні захворювання: цукровий діабет, ожиріння, захворювання серця чи дихальних шляхів.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!