Листи до редакції

На Підзамчі у Львові святкуватимуть День Незалежності

В межах проєкту «Підзамче. Нарешті!» створили програму святкування Дня Незалежності, присвячену району. Святкова програма «Станція Незалежність» пройде 24 серпня у Палаці Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). У програмі – презентація маршруту та брендбуку Підзамча, майстер-класи, виставки, лекції, музичні виступи та стенд-ап.

Заходи триватимуть з 12.00 до 21.00. Подію організовують громадські організації «Львівський культурний центр», «Центр соціальних інновацій» у співпраці з Палацом Гната Хоткевича та за підтримки Українського культурного фонду і Львівської міської ради.

За легендою святкування, життя порівнюють з рухом потяга, а незалежність – зі станцією, що є відправною точкою до нових історій.

«Ми хочемо розкрити незалежність людей нашого улюбленого Підзамча. Район з багатовіковою історією має що розповісти й показати. 24 серпня наш потяг нарешті символічно прибуде на станцію «Підзамче», що й стала для нас станцією Незалежність», – кажуть організатори.

Програма святкування триватиме цілий день та міститиме багато заходів, зокрема:

  • Екскурсія новим мультимедійним літературним маршрутом Підзамча.
  • Презентація брендбуку району.
  • Майстер-класи, лекції та виставки.
  • Музичні виступи та стенд-ап.

Деталі про окремі заходи «Станції Незалежність», їхніх учасників і години проведення регулярно публікуватимуть на сторінках Підзамче. Нарешті та Палац Гната Хоткевича.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.