Листи до редакції

На сховищах радіоактивних відходів Львівщини встановлено автоматизовану систему екологічного радіаційного моніторингу

Сьогодні, 10 грудня, Державне спеціалізоване підприємство «Об’єднання «Радон» спільно з Державним агентством України з управління зоною відчуження та чеською компанією Nuvia a.s. організували прес-конференцію на тему: «ЄС обладнує системою радіаційного моніторингу сховища радіоактивних відходів у 5 найбільших містах України».

Від департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації участь взяв Ігор Кравець, т.в.о. начальника відділу нормування дозвільної діяльності управління регулювання природокористування.

В межах проєкту «Інтегрована автоматизована система екологічного радіаційного моніторингу на спецкомбінатах Державної корпорації «Українське державне «Об’єднання «Радон», яка фінансується ЄС, на території Львівщини на сховищах радіоактивних відходів встановлено автоматизовану систему екологічного радіаційного моніторингу.

Також зазначаємо, що система дозволить здійснити моніторинг і документування параметрів радіаційної обстановки (альфа, бета, гамма випромінювання), допоможе у виявленні радіаційної небезпеки та швидкому реагуванні на неї.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.