Листи до редакції

На Сокальщині не повернулася додому мати, мешканка Соснівки

В соцмережах у локальних групах поширюється повідомлення про те, що на зв’язок не виходить Лішка (Будай) Людмила Василівна віком 51 рік.

Працювала на пекарні добу з 12.07.2019 на 13.07.2019 в м. Червоноград, її підвезли з роботи до соснівського перехрестя о 4 ранку. Є інформація, що вона пішки дійшла до 8-ї шахти, під’їхали 2 чоловіка на мотоциклі і повезли в сторону Волсвину – Соснівки.

Телефон увімкнувся близько 5-ї ранку на початку Соснівки на проспекті 22 Січня, незабаром о 6-й годині був в с.Волсвин. Після цього він виключений.  Можливо ви щось чули, бачили потрібна будь-яка інформація. Просять звертатися за номером +380664448036 і 102.

Жінка любить свою роботу ,є чудовою мамою, люблячою бабусею і просто хороша людина. Вже протягом15-ти років так добирається і працює на вказаній роботі, мала довіру і повагу до наших людей, хтось скористався моментом і довірою хорошої жінки.

Небайдужих просять допомогти в пошуках жінки в містах та селах починаючи від Соснівки, Волсвина, Гірника, Сільця, Межиріччя а той і Червонограду потрібно шукати будь де: ліса, ями, підвали, гаражі, сараї, біля рік, озер і т.д вище вказаних населених пунктах.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.