Головна / Листи до редакції / На Сокальщині виявлено артилерійські снаряди часів Другої Світової війни

На Сокальщині виявлено артилерійські снаряди часів Другої Світової війни

На Львівщині продовжують знищувати небезпечні знахідки

Про це повідомили у ДСНС Львівської області.

03 червня о 08:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в сел. Брюховичі Львівської МР під час планового розмінування території виявлено 3 од. вибухонебезпечних предметів, а саме – 152 мм артилерійський снаряд, (1 од.), авіаційні бомби ОА-10 (2 од.) часів ІІ Світової війни.

Піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпаси вилучено та знищено встановленим порядком.

Водночас, 3 червня о 10:38 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Русин Сокальського району під час прогулянки полем на відкритій території виявлено 2 предмети ззовні схожих на артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни.

За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!