Листи до редакції

На Сокальщині відбулась теренова гра “Галайда”, присвячена видатному сотнику УПА Григорію Шклянці

28 червня на Сокальщині відбулась теренова гра “Галайда”, присвячена видатному сотнику УПА, Григорію Шклянці на псевдо Куліш, який був командиром сотні «Галайда ІІ»

Урочисте відкриття гри “Галайда” відбулося біля меморіальної дошки Григорію Шклянціна на центральній площі села Поториця. Після цього учасники поїхали на місце проведення тенівки, де їх благословив отець Андрій Копчак .

У тереновій грі “Галайда” взяли участь 24 відважних учасники, які протягом 8 годин змагалися за перемогу та гартували свій дух. Обидва курені “Північ” і “Південь” боролися до останньої хвилини, вирішальним став останній бій, який приніс перемогу куреню “Північ” під проводом подруги Заручниці.

Після теренівки учасники мали змогу скуштувати смачний куліш, насолодитися дружньою атмосферою та краєвидами поблизу озера.

Приносимо щиру подяку людям, які підтримали теренову гру “Галайда”: Ігору та Тетяні Ляховським ТМ “Сокальські ковбаси”, Василю Мусі ТОВ “Галичхутро”, отцю Андрію Копчаку, а також Огінському Володимиру, Касяну Сергію та Сокальській ОТГ.

Завдяки такій великій підтримці, гра “Галайда” пройшла на високому рівні, кожен учасник отримав неймовірні емоції, цікавий досвід і гарний подарунок на згадку про теренівку.

Цікаво як проходила гра? Тоді гортай фото в каруселі до допису та відчуй всю атмосферу цього дня!

Наталя Джуріч

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.